Łódź; ul. Zbąszyńska 13

+48 690-697-680
+48 534-110-610


Pon. - Pt. 9.00 - 16.00

Zachwycający wzór rozgwieżdżonego nieba może być niebanalnym wykończeniem każdego wnętrza. Nasza firma specjalizuje się w realizacji sufitów napinanych w Łodzi. Wykonujemy również nowoczesne sufity gwieździste niebo, które olśniewają swoim kosmicznym wyglądem!

Napinany sufit o wzorze gwieździstego nieba

Sufity napinane to innowacyjna alternatywa dla tradycyjnych sufitów i sufitów kartonowo-gipsowych. Do ich wykonania stosuje się specjalne folie PCV powstające z użyciem teflonu, dzięki czemu są wyjątkowo trwałe i odporne na czynniki zewnętrzne – ogień, wodę. Folie dostępne są w różnych wariantach – matowe, błyszczące.

 Napędy do bram przesuwnych

Najlepsza jakość sufitów

W naszej firmie stosujemy najlepsze folie teflonowe, które wyróżniają się wysoką elastycznością i wytrzymałością. Nadruki UV oraz 3D zapewniają wyjątkową jakość – grafiki są bardzo precyzyjne, mają nasycone kolory i są odporne na blaknięcie, dzięki czemu sufit może prezentować się efektownie przez wiele lat.

 Napędy do bram skrzydłowych

Napędy do bram przesuwanych- Faac, DEA

Brama elektryczna to brama wjazdowa, którą można otwierać i zamykać za pomocą mechanizmu napędzanego elektrycznie. Najpopularniejsze bramy elektryczne do nieruchomości mieszkalnych to bramy skrzydłowe. Napędy do bram przesuwnych FAAC również cieszą się ogromną popularnością. Podnośniki zwykle sterują bramą, bezpośrednio przesuwając punkt obrotu każdego skrzydła bramy. To sprawia, że ​​urządzenie jest idealne pod względem wizualnym, a także pozwala na odchylenie skrzydła o 180 stopni w razie potrzeby. Automatyka do bram Łódź oferuje FAAC napędy, które są bardzo wysokiej jakości. Jest to naprawdę niesamowicie ważne, ponieważ dzięki temu brama może posłużyć użytkownikom przez naprawdę wiele lat.