Łódź; ul. Zbąszyńska 13

+48 690-697-680
+48 534-110-610


Pon. - Pt. 9.00 - 16.00

Stylowy sufit napinany to nowoczesny wybór do wielu wnętrz – sufit wykonany z matowej folii PCV wygląda bardzo elegancko i idealnie wpisuje się w różne aranżacje. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji sufitów napinanych w Łodzi. W naszej ofercie także znajduje się sufit matowy, który z powodzeniem może zastąpić sufity tradycyjne i podwieszane.

Napinany sufit matowy

Sufity napinane powstają z teflonowych folii PCV, które wyróżniają się wytrzymałością, elastycznością, odpornością na czynniki zewnętrzne, a także wyjątkową estetyką, dzięki czemu prześcigają nawet najgładsze sufity kartonowo-gipsowe. Matowy sufit napinany może być zamontowany w każdym pomieszczeniu – salonie, sypialni, kuchni, łazience. Również polecamy go do pomieszczeń komercyjnych jak restauracje, puby, hotele.

Każdy sufit jest przygotowywany na indywidualne zamówienie, dzięki czemu jest dokładnie dopasowany do wymiarów pomieszczenia, a także do oczekiwań klienta. Szeroka gama kolorów pozwala na dobór sufitu do aranżacji całego wnętrza, by uzyskać spójny wystrój. Ponadto, na sufitach napinanych istnieje możliwość wykonania dekoracyjnych nadruków, na przykład przypominających drzewa, niebo czy gwiazdy.
 

 Napędy do bram przesuwnych

Montaż napinanego sufitu matowego

Napinany sufit z PCV rozciągany jest na specjalnych profilach. Dzięki dodatkowym maskownicom można uzyskać estetyczne wykończenie. Instalacja następuje bezpyłowo.

Dzięki dużemu doświadczeniu nasza firma zapewnia szybki i precyzyjny montaż sufitów napinanych. Oferujemy także możliwość wykonania sufitów podświetlanych z użyciem energooszczędnego oświetlenia LED.

 Napędy do bram skrzydłowych

Dlaczego warto zamontować matowy sufit napinany?

Sufity napinane posiadają wiele zalet w stosunku do pozostałych typów sufitów. Są trwałe, wytrzymałe i mają niezwykły wygląd, który nie jest możliwy do osiągnięcia z wykorzystaniem innych materiałów.

Sufity napinane:
- są łatwe w montażu
- mają oryginalny wygląd
- sprawdzają się na lata
- wygłuszają pomieszczenia
- są wodoodporne i ognioodporne
- są łatwe w czyszczeniu
- pomagają w ukryciu instalacji