Łódź; ul. Zbąszyńska 13

+48 690-697-680
+48 534-110-610


Pon. - Pt. 9.00 - 16.00

Sufity napinane to bardzo popularne rozwiązanie podczas wykańczania wnętrz. Posiadają one szereg zalet. Przede wszystkim dzięki ich zastosowaniu możliwe jest ukrycie nierównych powierzchni, a także popękanego tynku oraz niekorzystnie wyglądających rur. Są one bardzo dobrym rozwiązaniem stosowanym zamiast popularnych we wielu miejscach sufitów podwieszanych, które zbudowane są z płyt gipsowo-kartonowych. Sufit napinany swoim wyglądem przypomina pewnego rodzaju tkaninę. Produkowany jest on w zróżnicowanej kolorystyce, a nawet mogą się na nim znajdować różnego rodzaju grafiki.

Montaż sufitu napinanego

Montaż wszelkiego rodzaju sufitów napinanych jest stosunkowo prosty i nie trwa długo. Zazwyczaj jest to od kilku do kilkunastu godzin. Jest to zdecydowanie krótszy czas niż montaż tradycyjnych sufitów podwieszanych, które są zbudowane z płyt kartonowo-gipsowych. Dlatego tego rodzaju powierzchnie polecane są w szczególności wszystkim osobom, którym zależy na czasie. Oprócz tego sufity napinane charakteryzują się bardzo dużą lekkością wykonania. Dzięki temu w żaden sposób nie obciążają powierzchni, do których są przytwierdzane, co jest zdecydowaną zaletą tego typu rozwiązania. Mogą one być także instalowane w miejscach, gdzie jest stosunkowo niski strop, ponieważ dodatkowo go nie obniżają i nie zmniejszają optycznie pomieszczenia.
sufit napinany led

Sufity podświetlane LED

Wśród różnych rodzajów sufitów napinanych można w szczególności wyróżnić taki rodzaj jak sufity napinane podświetlane LED. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest całkowite zastąpienie tradycyjnego oświetlenia, ponieważ podświetlenie, które znajduje się na suficie będzie w zupełności wystarczające. Oświetlenie tego rodzaju nadaje pomieszczeniu atrakcyjności i niebanalnego wyglądu. Dlatego w szczególności polecane jest wszystkim osobom, które cenią sobie skuteczne i w pełni oryginalne rozwiązania.
sufit podświetlany
produkcja sufitu napinanego

Producent sufitów napinanych

Sufity napinane podświetlane produkowane są w różnych wymiarach, które są również dostosowane do wymiarów całego pomieszczenia. Dlatego jest to rozwiązanie o bardzo indywidualnym charakterze. Oświetlenie w tego rodzaju sufitach znajduje się na ich całej powierzchni i dzięki temu jest tak bardzo efektywne. Może ono występować w zróżnicowanej kolorystyce, która zależna jest przede wszystkim od indywidualnych preferencji. Zazwyczaj tego rodzaju oświetlenie instalowane jest w technologii pasków LED. Dodatkowo jest to rozwiązanie bardzo energooszczędne, w porównaniu z w pełni tradycyjnym oświetleniem.