Łódź; ul. Zbąszyńska 13

+48 690-697-680
+48 534-110-610


Pon. - Pt. 9.00 - 16.00

Nasza firma specjalizuje się w realizacji wielopoziomowych sufitów napinanych w Łodzi. Sufity wielopoziomowe wykonane w technologii napinanej doskonale łączą w sobie walory dekoracyjne, wytrzymałość, a także łatwo maskują różne niedoskonałości, w tym nieestetyczne instalacje.

Napinany sufit wielopoziomowy

Nowoczesny sufit napinany z błyszczącej lub matowej folii PCV o konstrukcji wielopoziomowej tworzy stylowe wykończenie każdego wnętrza – w domu, mieszkaniu, obiektach komercyjnych. 

Sufit tego typu może być zdobiony efektownymi nadrukami, zintegrowany z podświetleniem. Jest elegancką i praktyczną alternatywą dla sufitów z płyt kartonowo-gipsowych.

 Napędy do bram przesuwnych

Montaż sufitu napinanego wielopoziomowego

Nasze sufity wielopoziomowe montujemy z wykorzystaniem specjalnych profili. Możemy nadać im dowolne kształty, wymiary oraz wykończenie według życzenia klienta. Instalacja przebiega szybko i czysto – bez wytwarzania kłopotliwego pyłu.

 Napędy do bram skrzydłowych

Dlaczego warto zdecydować się na sufit napinany?

Każdy sufit napinany tworzony jest na wymiar, by idealnie pasować do danej przestrzeni. Jest wytrzymały, lekki, odporny na wodę i ogień, a także łatwy do utrzymania w czystości. To wybór na wiele lat.