Łódź; ul. Zbąszyńska 13

+48 690-697-680
+48 534-110-610


Pon. - Pt. 9.00 - 16.00

Sufit napinany to nowoczesne rozwiązanie, które stanowi mocną konkurencję dla stosowanych dotychczas, tradycyjnych sufitów podwieszanych. Wśród nich niezwykłe wrażenie robią sufity z nadrukiem, dzięki którym osiągnąć można w domu, czy biurze robiące duże wrażenie efekty dekoracyjne.

Sufity z nadrukiem – nowoczesne i proste rozwiązanie

Sufity napinane z nadrukiem to prosty sposób, aby w domu osiągnąć niezwykły efekt dekoracyjny.  Na materiale, z którego wykonany jest sufit nadrukować można praktycznie wszystko – zależy to wyłącznie od wyobraźni zamawiającego. Sufity ozdobione tego rodzaju nadrukiem sprawdzą się doskonale zarówno w eleganckim salonie, nowoczesnym biurze, a nawet dziecięcym pokoju.

sufit z nadrukiem

Sufit napinany UV – dlaczego warto?

Przede wszystkim ze względu na możliwości, jakie daje takie rozwiązanie. Warto również pamiętać, że osiągnięcie podobnego efektu dekoracyjnego z zastosowaniem innych metod jest nieporównywalnie droższe.

sufit z panoramą
sufit z nadrukiem uv

Sufity napinane z nadrukiem – jakość i trwałość

Wszystkie sufity wykonane są wysokiej jakości folii PCV, która jest materiałem trwałym i łatwym w utrzymaniu. Materiał taki umożliwia również wykonanie na nim nadruku. Nadruki na sufitach napinanych wykonujemy w technologii druku UV. Stosuje się tu cienką warstwę kolorowych polimerów, które po naświetleniu lampą UV uzyskują dużą trwałość. Dzięki temu nadruk cechuje się dużą odpornością.