Łódź; ul. Zbąszyńska 13

+48 690-697-680
+48 534-110-610


Pon. - Pt. 9.00 - 16.00

Elegancki sufit przypominający lustro? To możliwe z sufitami napinanymi! Nasza firma realizuje nowoczesne sufity napinane w Łodzi przeznaczone do montażu w wielu wnętrzach. Oferujemy również sufity błyszczące – lustrzane na wymiar, które bazują na wysokopołyskowych foliach PCV dających wrażenie gładkiej tafli szkła.

Specjalne folie teflonowe, z których wykonuje się sufit napinany, przyciągają uwagę swoją błyszczącą nawierzchnią, która daje lustrzany efekt.

Napinane sufity lustrzane

Sufity lustrzane optycznie powiększają pomieszczenia, ponieważ odbijają światło. Rozświetlają całą aranżację i powodują, że wnętrza prezentują się naprawdę oryginalnie i niebanalnie. Doskonale sprawdzą się w salonie, sypialni, kuchni, łazience, ale również wybierane są do innych przestrzeni – restauracji, sal przyjęć, biur, hoteli.
sufit napinany z połyskiem

Montaż napinanego sufitu lustrzanego

Sufit napinany jest znacznie prostszy w realizacji w porównaniu do innych typów sufitów, w tym sufitów podwieszanych. Jest bardzo lekki, wytrzymały i błyskawicznie maskuje wszelkiego rodzaju niedoskonałości. Bazuje na specjalnych profilach, na których rozciąga się teflonową folię PCV. Prowadzone prace są czyste, bezpyłowe.
sufit napinany błyszczący
sufit napinany lustrzany

Dlaczego warto wybrać lustrzany sufit napinany?

Wykonany z folii PCV lustrzany sufit napinany to nowoczesna alternatywa dla sufitów podwieszanych z płyt kartonowo-gipsowych.

Sufity napinane:
- są proste i szybkie w montażu
- przyciągają uwagę swoim efektownym wyglądem
- mogą służyć przez wiele lat
- poprawiają akustykę pomieszczeń
- są odporne na wodę, ogień
- są łatwe do utrzymania w czystości
- pozwalają na zakamuflowanie instalacji

Nasza firma posiada duże doświadczenie w realizacji sufitów podwieszanych różnych typów. Wykonujemy również najwyższej jakości sufity lustrzany połysk. Doskonałe efekty uzyskujemy dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów i akcesoriów montażowych.